11.8 C
New York
Úterý, 20 dubna, 2021

Buy now

Jak vybrat kvalitní párty stan?

Zima praští až to sviští, tak se pokusme zahřát myšlenkou na léto. Slunce pálí, pot nám teče z těla, toužíme po stínku i na své zahradě.  Pomoc je tady – párty stany. Nabídka je opravdu velká – široká škála tvarů, velikostí a barev. Než kliknete na tlačítko objednat nebo než vstoupíte do supermarketu, kde stany prodávají, musíte znát přesnou velikost. Velikost stanu ovlivňuje počet pravidelně docházejících hostů nebo rodiny a také velikost pozemku.  Zvolíte-li velikost 3x6m, poskytne komfort 8-16 osobám. Pakliže zatoužíte stan vybavit zahradním nábytkem, barem, servírovacím stolkem nebo lednicí, je nutné počítat s místem navíc.

Nůžkové nebo párty stany?

Rádi cestujete nebo pořádáte na různých místech firemní akce? Pokud ano, tak volba je jasná – nůžkové stany, které jsou lehké, stabilní a snadno přenosné. A co je důležité, díky jednoduché nůžkové konstrukci je rozložíte jediným pohybem, zatímco klasické párty stany jsou složeny z více dílů. Při výběru těchto výrobků doporučujeme uvážit jeho funkci. Bude sloužit jen jako ochrana před nepřízní počasí? Nebo i jako mobilní garáž či skladiště? Podle povětrnostních podmínek se volí stabilita a kvalita materiálu. Proto nikdy nedávejte přednost laciným výrobkům z asijských tržnic – nízká cena se povětšinou rovná i nízká kvalita.

A kde nabízejí párty stany ve velkém výběru za prima ceny?

Nůžkové nebo párty stany objednávejte jen v ověřených prodejnách, abyste mohli uplatnit reklamaci.  A kde nabízejí zboží vyrobené podle evropských norem a standardů? Kde je velký výběr zboží za rozumné ceny? Kde je spolehlivá zákaznická podpora? Kde vyřídí vaši objednávku do dvou dnů? V zákazníky oblíbeném internetovém obchodě t-zbozi.cz. Zde si můžete dokoupit i další příslušenství – přenosnou tašku, osvětlení, bočnice, moskytiéry, konstrukční díly a náhradní střechy.  

Další zajímavé informace o párty stanech!

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Profolio

Zprávy

Onlinepraha

Related Articles

- Advertisement -

Latest Articles