You are here
Home > Zprávy > Ruční automyčky Express v obchodních centrech

Ruční automyčky Express v obchodních centrech

Největší sítí zařízení pro kvalitní a rychlé ruční mytí vozů je u nás Automyčka Express. Pobočky najdete ve velkých obchodních centrech a určitě najdete nějakou i ve vašem městě. Představte si ten luxus: než nakoupíte, bude vaše auto dokonale čisté. A cena není nijak vysoká.

Express automyčka

Zatímco se auto myje, vy si můžete nakoupit

Ruční mytí je k vozu daleko šetrnější, než klasická automyčka. Málokdo má ale chuť si auto sám udržovat v čistotě nebo čekat, až mu jej někdo ručně umyje. Proto jsou pobočky Automyčky Express strategicky umístěny v nákupních centrech, díky čemuž mohou zákazníci užitečně vyplnit čas, po který se jejich vůz dává do pořádku.

Šetrné, ale důkladné čištění

Celý proces čistění a mytí v Automyčce Express je velmi důkladný a zároveň šetrný i k novému laku. Navíc jde o první automyčku v ČR, která se pyšní ekologickým certifikátem EU ISO 14001! V nabídce je dokonce i mytí s využitím nanotechnologie. Nezapomene se na žádný kout vašeho auta ani na jeho spodek či panty. Mytí je zaměřeno jak na exteriér, tak i na interiér. Mít v autě čistotě je důležité, zejména, chceme-li vypadat dobře před klienty a obchodními partnery, pokud nám auto slouží k podnikání a také když ho chceme prodat. Nejde ale jen o záležitost kosmetickou, špína na voze jej totiž může poškodit a vést až ke korozi.

Výhody Automyčky Express 

Máte tak napilno, že nestíháte do automyčky zajet? Nevadí, stačí se domluvit, váš vůz bude vyzvednut a po umytí vám ho zase vrátí zpátky domů nebo do práce. Po celou dobu mytí je vůz kontrolován kamerovým systémem, takže se vám z něj nic neztratí. Pokud byste po dobu delšího mycího programu byli bez auta jako bez ruky, je zde možnost zapůjčení náhradního automobilu zdarma. Standardní očista ale trvá kompletně se vším všudy maximálně jednu hodinu.

autosklo

Spread the love
  •  
  •  

2 thoughts on “Ruční automyčky Express v obchodních centrech

  1. Pingback: Automyčka Express | Online Zpravodajství Z Prahy
  2. Pingback: Ruční mytí auta. To je Express Automyčka | Seznam Novinek

Napsat komentář

Top