11.8 C
New York
Úterý, 20 dubna, 2021

Buy now

Pizzy jsou nejlákavější franšízy. Nejsou to však jediné atraktivní franšízy na trhu

V poslední době přibývá na českém trhu franšízových konceptů. O franchising je zájem opravdu obrovský, čemuž se ostatně nemůžeme divit. Přece jenom je to jistý vstup do světa podnikání, je to obrovská podnikatelská příležitost, kterou je třeba chytit za pačesy. Mnozí franšízanti se této příležitosti chytají, jelikož oni sami nevědí, s čím jiným by do světa podnikání vstoupili. Nemají svůj nápad, a tak si raději zaplatí licenční smlouvy a vstoupí do světa podnikání třeba s Extéria Market, což je franšíza zaměřující se na poskytování poradenství v oblasti BOZP a PO. 

Obecně o franšízy ve službách je velký zájem. Lidé se pouští do světa finančnictví, také do světa pojišťovnictví nebo se ujímají podobných profesí. Podle posledního průzkumu však i franšízy ve službách předhonil jeden obor, a to gastronomie. 

O gastronomické franšízy se zájem dlouhodobě

Ti, kteří se chtějí dostat do světa podnikání a kteří chtějí v tomto světě uspět, moc dobře vědí, že se vyplatí cílit na lidský žaludek. Lidé bez jídla nedovedou fungovat a v budoucnu budou stále navštěvovat restaurace nebo podobné podniky. 

Zájem roste zejména o franšízové koncepty s pizzou v hlavní roli

“Gastronomie” je však široké odvětví, do kterého lze zahrnout rychlá občerstvení s kuřecími kousky nebo italské restaurace s těstovinami. Jenže do čeho konkrétního se lidé vrhají doslova po hlavě? Podle posledních statistik se lidé vrhají především do franšízových konceptů s pizzou v hlavní roli. 

Franšízanti investují především do takových franšíz, v nichž se pizza připravuje přímo před zraky zákazníků. Právě takové franšízové koncepty jsou mezi lidmi oblíbené zejména v dnešní době, kdy si každý hlídá to, co jí, nebo z čeho je složeno to, co tvoří jeho jídelníček.

U franšízových konceptů s pizzou je navíc brzká návratnost prvotního vkladu, což je také to hlavní, co lidi láká.

Related Articles

- Advertisement -

Latest Articles